۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1396/08/14 عقدائی : اصفهان شهر مذهبی است و نباید شاهد بروز آسیب های اجتماعی در حوزه الکل باشیم
عقدائی : اصفهان شهر مذهبی است و نباید شاهد بروز آسیب های اجتماعی در حوزه الکل باشیم

درراستای پیشگیری ومبارزه با مشروبات الکلی ، ابراهیمی مدیر کل دفتر امور اجتماعی بر دقت نظر اعضاء در انجام وظایف دستگاهی بر اساس شرح وظایف تعریف شده در سند ملی تاکید نمودند.

پس از آن آقای دکتر دوازده امامی عضو هیات علمی دانشگاه نتایج طرح پژوهشی ((تدوین مطالعه کیفی پدیدار شناسی تجارب جوانان شهر اصفهان از عوامل گرایش به مشروبات الکلی)) را تشریح نمودند .

در ادامه آقای دکتر قنبری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان با توجه به آمار و اطلاعات مربوطه، در خصوص ارتباط بین مصرف الکل و جرائم خشونت بار مواردی را مطرح نمودند و به پیامدهای مصرف الکل و عوامل اجتماعی مرتبط با آن نیز اشاره کردند .

ایشان ضمن برشمردن مشکلات موجود ،اطلاع رسانی در خصوص مضرات و آسیب های مصرف الکل را از طریق شبکه های مجازی ، آشنایی با قوانین قضائی و هزینه جرائم مرتبط با آن و آموزش و تولید برنامه از طریق صدا و سیما با همکاری دستگاههای مرتبط به عنوان راهکارهای اجرایی اشاره کردند .

درپایان آقای عقدائی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی بیان داشت اصفهان شهر مذهبی است و نباید شاهد بروز آسیب های اجتماعی در حوزه الکل باشیم . ایشان با تاکیدبه اهمیت اموضوع بر برنامه ریزی دقیق در برخورد با عوامل ،انجام فعالیتهای فرهنگی و آموزشی بالاخص جهت قشر جوان و نوجوان و برنامه ریزی در مدارس جهت دانش آموزان و اولیاء آنان در راستای اطلاع رسانی از مضرات آسیب های مصرف الکل تاکید نمودند و بر طرح مسائل از دیدگاه پزشکی اشاره و در این رابطه خواستار تولید برنامه در صدا و سیما شدند .

اطلاع رسانی جرائم قضایی مرتبط با الکل به دستگاههای ذیربط ، نظارت بیشتر و دقیق تر دستگاهها ، از جمله سپاه ، نیروی انتظامی ، اتاق اصناف و دیگر دستگاههای مربوطه در خصوص پیشگیری و مبارزه با تولید ، توزیع و مصرف مشروبات الکلی و همچنین ارائه راهکارهای مناسب در این رابطه از دیگر مواردی بود که مورد تاکید قرار گرفت .

86
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal