۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/07/03 مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان عنوان کرد:  تمام توان حوزه اجتماعی و فرهنگی فرمانداریها باید در بخش های آموزش ، پیشگیری ، آگاهی بخشی و توانمندسازی شهروندان بکارگرفته شود
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان عنوان کرد: تمام توان حوزه اجتماعی و فرهنگی فرمانداریها باید در بخش های آموزش ، پیشگیری ، آگاهی بخشی و توانمندسازی شهروندان بکارگرفته شود سید محسن سجاد اظهارداشت: در حوزه اجتماعی و فرهنگی نباید مسائل اجتماعی به مسائل امنیتی و سیاسی کشیده شود و تمام توان باید در بخش های آموزش ، پیشگیری ، آگاهی بخشی و توانمندسازی شهروندان بکارگرفته شود.

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، سید محسن سجاد در ششمین جلسه کارگروه اجتماعی ، سلامت و خانواده شهرستان فریدن ضمن تبریک ماه مهر و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به سابقه و پیشینه تاریخی،غنای فرهنگی و اداری فریدن بزرگ اظهارداشت: مبارزه با مواد مخدر از عهده یک نهاد متولی خارج است و امر مبارزه با رویکرد اجتماعی از کارهای اساسی می باشد که میتواند در هر زمان مثمرثمر باشد.
سید محسن سجاد با بیان اینکه وظیفه همه ی دولت ها آموزش ، سلامت و تأمین امنیت است،افزود: باید تلاش شود که در حوزه اجتماعی و فرهنگی مسائل اجتماعی به مسائل امنیتی و سیاسی کشیده نشود و تمام توان باید در بخش های آموزش ، پیشگیری ، آگاهی بخشی و توانمندسازی شهروندان بکارگرفته شود.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداریبا اشاره به اهمیت فرهنگ سازی و توجه به حقوق شهروندی بیان داشت: فریدن رنگین کمان دلربا از قومیتها با جورچینی از فرهنگ های مختلف است که در فضایی کاملاً مسالمت آمیز و دوستانه در کنار هم زندگی می کنند.
سجاد به تشکیل هیأت اندیشه ورزان در استان نیز اشاره داشت و ادامه داد: این هیأت که متشکل از نخبگان و اشخاص آگاه به مسائل مختلف است می تواند آسیب ها را اولویت بندی و راهکار مناسب را برای پیشگیری اتخاذ نمایند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در ادامه با اشاره به اهمیت نهاد خانواده و نقش بانوان اظهارداشت: زنان به عنوان محور اساسی خانواده که تربیت فرزندان را به عهده دارند باید مورد توجه خاص قرارگرفته و نسبت به حمایت و توانمندسازی آنان تلاش وافری انجام داد .
سید محسن سجاد در خصوص انتخابات سمن ها نیز خاطرنشان کرد: در این خصوص باید مراحل و نظم کار رعایت شود که انتخابات قابل قبول و موثری داشته باشیم.

تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal