۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/07/03 برگزاری کارگروه اجتماعی، فرهنگی و آموزشی پدافند غیر عامل استان
برگزاری کارگروه اجتماعی، فرهنگی و آموزشی پدافند غیر عامل استان با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان کارگروه اجتماعی، فرهنگی و آموزشی پدافند غیر عامل استان برگزار شد.

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، سید محسن سجاد در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی و آموزشی پدافند غیر عامل استان که با حضور تعدادی از نمایندگان دستگاههای اجرایی و سمن ها برگزار گردید، اظهارداشت: هر کشوری برای حفظ استقلال خود بایستی در دو بخش پدافند عامل وپدافند غیر عامل آمادگی دفاعی داشته باشد.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیر عامل و وظایف کارگروه اجتماعی و فرهنگی و آموزشی در راستای ارتقاء سطح فرهنگ عمومی، بر همکاری و تعامل دستگاهها بالاخص در زمینه آموزش و فرهنگ سازی تاکید کرد و خواستار احصاء تهدیدات و آسیبهای اجتماعی این حوزه و ارائه راهکارهای عملیاتی جهت برنامه ریزی و سیاستگذاری در راستای پیشگیری از بروز آسیبها شد.
سید محسن سجاد همچنین بر پیگیری جدی دستگاهها در خصوص تشکیل اتاق فکر به منظور رصد موضوع بصورت تخصصی در راستای احصاء تهدیدات و آسیبهای اجتماعی پدافند غیر عامل وارائه راهکارهای عملیاتی و بهره برداری از ظرفیت سمن ها در این راستا تأکید نمود.
ادامه جلسه نیز نمایندگان برخی از دستگاهها و سمن ها به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal