۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/07/02 برگزاری نشست هم اندیشی مراجع تخصصی سازمان های مردم نهاد استان
برگزاری نشست هم اندیشی مراجع تخصصی سازمان های مردم نهاد استان نشست هم اندیشی مراجع تخصصی سازمان های مردم نهاد استان با محوریت آیین نامه جدید تشکل ها ودستورالعمل اجرایی آن برگزار گردید.
به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، نشست هم اندیشی مراجع تخصصی سازمان های مردم نهاد با حضور سیامک مهابادی معاون تشکل ها و مشارکت های اجتماعی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان برگزار گردید.
معاون تشکل ها و مشارکت های اجتماعی در خصوص آیین نامه جدید تشکل ها ودستورالعمل اجرایی آن، شیوه نامه انتخابات، ساختار و اعضای جدید هیات نظارت و دقت نظر در پاسخ به استعلام تخصصی سمن های تازه تاسیس توضیحاتی ارائه نمود
اعضای این نشست نیز با اشاره به برخی مفاد آیین نامه جدید در جهت توسعه کیفی سمن ها، ارتقاء سرمایه اجتماعی و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی را با همفکری سمن ها یادآور شدند.
نماینده نیروی انتظامی با ارائه گزارشی از عملکرد سمن ها و ذکر مصادیقی از برخی رخدادها در این بخش؛ هماهنگی و همکاری هر چه بیشتر بخش دولتی را در تقویت امر نظارت خواستار شدند.
تشریح فرایند صدور مجوز و تعیین صلاحیت تخصصی در مراجع مختلف، ضرورت پاسخگویی سریع به استعلامات در موعد مقرر، ضرورت نظارت لازم و کافی بر عملکرد سمن ها، ارسال اطلاعات کامل هیات موسس و تقاضای جدید برای مراجع تخصصی و ارجح بودن توسعه کیفی سمن ها از تصمیمات اتخاذ شده در این نشست بود.
تعداد بازدید: 1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal