۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/05/19 به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان برگزار شد
به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان برگزار شد با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان و به ریاست حیدر قاسمی جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان برگزار گردید.


به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، سید محسن سجاد در جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان با اشاره به دستور العمل ابلاغی از وزارت کشور، اظهارداشت: توجه به سه محور امنیت، آموزش و سلامت حائز اهمیت است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان خاطر نشان کرد: امنیت مردم از جایگاه رفیعی برخوردار است وباید به گونه ای عمل شود که مردم احساس امنیت داشته باشند.

سجاد خواستار ارائه طرحها، برنامه ها و راهکارهای عملیاتی از سوی متولیان امر و دستگاههای اجرایی ذیربط شد و افزود: دستگاه ها باید گزارش اقدامات را بصورت مکتوب به دفتر امور اجتماعی ارسال نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز در این جلسه با اشاره به ماهیت و اهمیت پرداختن به مسائل اجتماعی و نقش کمیسیون ارتقاءامنیت اجتماعی در این رابطه، افزود: یکی از نکاتی که همواره در حوزه سیاسی و امنیتی با آن روبرو هستیم این است که نباید بگذاریم مسائل اجتماعی به سمت مسائل امنیتی برود.

حیدر قاسمی ادامه داد: امروز مباحث اجتماعی و پیچیدگیهای آن در حال افزایش می باشد و اگر دستگاهها در حوزه خود نتوانند به خوبی انجام وظیفه و تدبیر نمایندمنجر به بروز نارضایتی های اجتماعی خواهد شد.
تعداد بازدید: 22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal