۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/05/16 مدیرکل دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان تاکید کرد: برای دستیابی به جامعه سالم باید الگوهای متناسب با فرهنگ و باورهای ارزشی در تمامی سنین و مقاطع طراحی شود
مدیرکل دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان تاکید کرد: برای دستیابی به جامعه سالم باید الگوهای متناسب با فرهنگ و باورهای ارزشی در تمامی سنین و مقاطع طراحی شود سید محسن سجاد در هشتادمین جلسه هیأت اندیشه ورزان استان اظهارداشت: برای دستیابی به جامعه سالم باید الگوهای متناسب با فرهنگ و باورهای ارزشی در تمامی سنین و مقاطع طراحی و معرفی شود.

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، سید محسن سجاد در هشتادمین جلسه هیأت اندیشه ورزان استان اصفهان که درمحل سالن اجتماعات مرکزتحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان برگزارگردید، اظهارداشت: بسیاری از مسائل اجتماعی از جنس آسیب نیستند، بلکه تعلل در پرداختن به آنها باعث می شود تا این دست مسائل وسعت یافته و به جنس آسیبی تغییر شکل دهند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی اظهاداشت: برای دستیابی به جامعه سالم بایست از نوزادی تا سالمندی،ازمهدکودک تا دانشگاه، متناسب باجنس و موقعیت مخاطب، الگوهای متناسب با فرهنگ و باورهای ارزشی طراحی و معرفی نمود.
سجاد با اشاره به اینکه در این عرصه از لحاظ نمودن پیوست فرهنگی برای تمامی طرحها و پروژهها نباید غفلت ورزید اضافه کرد: در این برهه زمانی ما نیازمند طرحهای نو و ابتکاری هستیم و انتظار میرود که این جنس طرحها از سوی اعضای هیأت اندیشه ورز استان ارائه و برای اجرا آماده سازی گردد.
حجه الاسلام والمسلمین دکتر سجادی مدیر مرکز و رئیس دانشگاه علوم قرآنی هدی نیز در این جلسه به معرفی تاریخچه تاسیس و سوابق عملکردی مرکز پرداخته و اهداف مرکز را ترویج علوم انسانی از طریق رایانه و تولید نرم افزار علوم قرآنی به زبانهای مختلف برشمرد.
گفتنی است در پایان این جلسه از بخش های مختلف مرکزتحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان بازدید بعمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal