۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/05/15 به ریاست مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان صورت گرفت: برگزاری سومین جلسه کارگروه ارتقاء‌امور اجتماعی و فرهنگی و سلامت استان / افتتاح دفتر تسهیل گری منطقه 14 (حصه )
به ریاست مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان صورت گرفت: برگزاری سومین جلسه کارگروه ارتقاء‌امور اجتماعی و فرهنگی و سلامت استان / افتتاح دفتر تسهیل گری منطقه 14 (حصه ) سومین جلسه کارگروه ارتقاء‌امور اجتماعی و فرهنگی و سلامت استان و افتتاح تسهیل گری منطقه 14 (حصه ) با حضور سید محسن سجاد برگزار شد.

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، در این جلسه اعضاء‌کارگروه ارتقاء امور اجتماعی،فرهنگی و سلامت استان در منطقه 14 شهرداری اصفهان حضور داشتند و به بیان و بررسی مشکلات مناطق حاشیه نشین بخصوص منطقه حصه پرداختند.
محسن سجاد در این جلسه بر رفع مشکلات در این مناطق به ویژه تشکیل کارگروه های تخصصی زیر نظر معاونت های مختلف شهرداری با حضور دستگاه های تخصصی برای بهبود شرایط زندگی در مناطق حاشیه نشین تاکید کرد.
همچنین در پایان این جلسه با حضور در دفتر تسهیل گری منطقه 14 (حصه ) همراه با مسئولین استانی و محلی چهارمین دفتر تسهیل گری اصفهان افتتاح شد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان در این مراسم ضمن تشکر از همه دست اندرکاران این دفتر گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره حرکات نو و ابداعی ریل گذاری می‌کند که دفاتر تسهیل گیری از ان جمله هستند و این دفاتر در این محله‌ها باید به صورت تخصصی و علمی، توسعه محلی و بومی‌سازی مسائل را با کمک مردم انجام دهند.
محسن سجاد با بیان اینکه این دفاتر فعالیت‌هایی غیر دولتی و غیر سیاسی دارند و باید اعتماد مردم را جلب کند، تصریح کرد: هنر این دفاتر، جذب و جلب اعتماد مردم و تصمیم‌گیری در خصوص کمک به آنها به‌دور از سیاست‌زدگی است و با توجه به انتخابت پیش رو نباید هدف غایی و نهایی دفتر تحت تاثیر قرار گیرد.
وی اضافه کرد: اگر این نهادها به بخش‌ها و مسائل سیاسی ورود پیدا کنند، بخش قابل توجهی از توجهات مردمی را از دست خواهند داد و عام المنفعه بودن این دفاتر باعث می‌شود تا تمام جریانات فکری به این دفاتر کمک کنند.
سجاد با اشاره به اینکه این دفتر کارشناس های اجتماعی، راه و شهرسازی و روان شناسی دارد، افزود: لازم است تا در مقام اول، خود ما به جایگاه تشکیل شدن این دستگاه‌های تسهیلگر واقف باشیم و دفتر تسهیلگری و توسعه باید با درنظر گرفتن مسائل امنیتی، اجتماعی و آموزشی کمک حال دولت و شهرداری باشد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان خاطر نشان کرد: در اصفهان چهار دفتر تسهلیگری را راه اندازی کردیم و نظارت بر کار این دفاتر بر عهده استانداری است و در اولویت دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری قرار دارد و لازم است تا از طریق این دفاتر نیازسنجی صورت گیرد و در ادامه به مرتفع کردن این نیازها بپردازیم، از این حیث این دفاتر کارآمد هستند.

تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal