۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1398/05/01 با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان صورت گرفت: تقدیر از تشکل های فعال در امر کمک رسانی به سیل زدگان اخیر کشور
با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان صورت گرفت: تقدیر از تشکل های فعال در امر کمک رسانی به سیل زدگان اخیر کشور با حضور سید محسن سجاد و دیگر مسئولان با اهدای لوحی از تشکل های فعال در امر کمک رسانی به سیل زدگان اخیر کشور تقدیر به عمل آمد.
به گزارش دفترامور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، سیدمحسن سجاد در نشست آموزشی کارگروه تخصصی تشکل ها در مدیریت بحران با بیان گزارشی از کمک های صورت گرفته توسط تشکل ها در حادثه سیل اخیر، بر ضرورت آموزش های به روز مطابق با وضعیت اجتماعی، فرهنگی و طبیعی کشور و تشریک مساعی اقشار مختلف به ویژه سمن ها در حوادث غیر مترقبه تاکید کرد.
منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری نیز ضمن تشکرازمشارکت و نقش آفرینی اقشار مختلف بویژه سمن ها در حوادث و بلایای طبیعی، ساختار ستاد بحران کشور و کارگروه های 14گانه آن، رسالت و نقش کارگروه تخصصی تشکل ها در مدیریت بحران را تبیین نمود.
وی با بیان گزارشی از میزان کمک های ارسالی، وضعیت بازسازی مناطق سیل زده توسط استان اصفهان، تعیین و آمادگی کامل اصفهان به عنوان معین استان تهران و به کارگیری ظرفیت تشکل ها درمراحل قبل، حین و بعد از بحران تصریح کرد: 3 کلید طلایی مقابله با بحران آمادگی، انسجام و برنامه ریزی است.
گفتنی است در این جلسه ضمن پخش کلیپ آوای همدلی تهیه شده توسط سازمان مردم نهاد آوای مهر طاها از تشکل های فعال در امر کمک رسانی به سیل زدگان اخیر کشور با اهدای لوح و هدایا توسط مدیران استان تقدیر به عمل آمد. 
لازم به ذکر است برای شرکت کنندگان در این نشست با هماهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گواهی آموزشی صادر خواهد شد. 
 
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal