۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1395/10/02  محمود ابراهیمی در نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد شهرستان های استان ضمن تاکید بر ارتقاء وضعیت سمن ها، توانمندسازی را  رکن اساسی این امر عنوان نمود.
محمود ابراهیمی در نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد شهرستان های استان ضمن تاکید بر ارتقاء وضعیت سمن ها، توانمندسازی را رکن اساسی این امر عنوان نمود.

ابراهیمی یکی از ابعاد اصلی توانمندسازی را آموزش در حوزه های مختلف به ویژه قوانین و مقررات ، امور ثبت و امور مالیاتی عنوان نمود و از سمن ها خواست در جهت تقویت تعاملات با مراجع ذی ربط تلاش مضاعف داشته باشند. ایشان همچنین از مسئولین و کارشناسان امور مالیاتی و ثبت اسناد استان در همکاری مستمر و همه جانبه در تسهیل امور سمن ها تقدیر و تشکر نمود. وی خاطرنشان کرد تقویت امر نظارت با رویکرد هدایت و حمایت از الویت های بعدی در حوزه سمن ها می باشد.

در این جلسه فرماندارخمینی شهر گزارش اجمالی از وضعیت کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد منطقه را تشریح و با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید؛ تلاش در بهبود امور سمن ها را رسالت اصلی مسئولین خواندند.

در این نشست که با حضور کارشناسان و اعضای سمن های شهرستان های خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهرو میمه، فلاورجان، تیران و کرون و برخوار برگزار شد مباحث آموزشی و پرسش و پاسخ در سه محور : 1) امور مالیاتی 2) فرایند امور ثبت 3)‌ قوانین و مقررات توسط کارشناسان ذی ربط تشریح شد.

تعداد بازدید: 43
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal