۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اجتماعي و فرهنگي
صفحه اصلی
1395/09/01 ابراهیمی : بازآفرینی و نوسازی بافتهای فرسوده نباید محدود به ارگانهای دولتی باشد .
ابراهیمی : بازآفرینی و نوسازی بافتهای فرسوده نباید محدود به ارگانهای دولتی باشد .

جلسه کارگروه امور اجتماعی فرهنگی و سلامت ستاد بازآفرینی شهری در محل شهرداری منطقه 10 اصفهان با حضور شهردار منطقه و مدیر کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری و جمعی از مسئولین مربوطه در سالن اجتماعات این شهرداری تشکیل شد .

ابراهیمی اظهار داشت دو رویکرد حاشینه نشینی و سکونت گاههای غیر رسمی جهت کاهش آسیب های اجتماعی توسط مرکز امور اجتماعی وزارت کشور در حال پیگیری است . ایشان با تاکید بر تامین امنیت و اقدامات زیر ساختی و فرهنگی وا جتماعی مناطق مذکور خواستار همکاری دستگاههای عضو شدند تا با استفاده از ظرفیت و پتانسیل خود در جهت رسیدن به اهداف ستاد ملی و استانی وشهرستانی به اهداف خود نزدیک شوند .

وی با تاکید بر اینکه اقدامات انجام شده در حوزه بازآفرینی و نوسازی بافتهای فرسوده نباید محدود به ارگانهای دولتی باشد ، تصریح کرد : با توجه به نقش بسزای شهرداری و شورای شهر باید در اجرای سند ملی راهبردی احیاء و نوسازی بافتهای فرسوده به ظرفیت این نهادها توجه ویژه شود .

ابراهیمی افزود اکثر ساکنان سکونتگاههای غیر رسمی از کمبود درآمد و بیکاری رنج می برند ما بر این موضوع تاکید داریم که افراد این مناطق بیش از آب ، برق و گاز برای رهایی از انواع بزه کاری ها به اشتغال و درآمد نیاز دارند .

ابراهیمی در پایان افزود : اتخاذ تقویم سالانه به منظور برگزاری منظم جلسات باید انجام شود 

تعداد بازدید: 12
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal